Veiniklaasi hoidja hõbedane seinale kinnitatav Pikkus 300 mm 3 veinipokaali | Adexa WGA18500300S
Tootekood: WGA18500300S
EAN: 5056465001095
Sügavus 300 mm
Kõrgus 40 mm
Laius 100 mm
Tüüp Seinale paigaldatav
Mahutavus 3 veinipokaali
Materjal Kroomitud raud
Värv Hõbe
Paksus Ø8mm (varred)