Veiniklaaside hoidik kuldne seinale kinnitatav pikkus 300 mm 15 veiniklaasi | Adexa WGA58500300G
Tootekood: WGA58500300G
EAN: 5056465001125
Sügavus 300 mm
Kõrgus 40 mm
Laius 500 mm
Tüüp Seinale paigaldatav
Mahutavus 15 veiniklaasi
Materjal Kroomitud raud
Värv Kuld
Paksus Ø8mm (varred)