Veiniklaaside hoidik, kuldne, seinale kinnitatav, pikkus 300 mm, 3 veiniklaasi | Adexa WGA18500300G
Tootekood: WGA18500300G
EAN: 5056465003174
Sügavus 300 mm
Kõrgus 40 mm
Laius 100 mm
Tüüp Seinale paigaldatav
Mahutavus 3 veinipokaali
Materjal Kroomitud raud
Värv Kuld
Paksus Ø8mm (varred)