Veiniklaaside hoidik Must, seinale kinnitatav, pikkus 300mm, 3 veiniklaasi | Adexa WGA18500300B
Tootekood: WGA18500300B
EAN: 5056465012701
Sügavus 300 mm
Kõrgus 40 mm
Laius 100 mm
Tüüp Seinale paigaldatav
Mahutavus 3 veinipokaali
Materjal Kroomitud raud
Värv Must
Paksus Ø8mm (varred)