Vitriinkülmik sirge esiosaga, 2 riiulit, 1200x700x1200mm roostevaba teras ja must | Adexa HL1200B2
Tootekood: HL1200B2
EAN: 5056850802023
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 700 mm
Kõrgus 1200 mm
Laius 1200 mm
Kaal 155kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Mahutavus 430 liitrit
Toiteallikas 230V / 1 faas
Võimsus 350W
Rattad 4
Riiulid 2 reguleeritavat
Materjal Roostevaba teras ja karastatud klaas
Värv Mustad küljed / roostevabast terasest esikülg
Jahutus Ventileeritud
Külmaaine R290
Temperatuur +2°C kuni +10°C