Vorstipüstol 3-liitrine Roostevabast Terasest Horisontaalne | Adexa MX022H3L
Tootekood: MX022H3L
EAN: 5056465023172
  • Varustatud kahe täitmiskiiruse süsteemiga, lihtne kasutada ja kiire
  • Roostevabast terasest silinder
  • Roostevabast terasest külgplaadid
  • Roostevabast terasest treipoldi mutter
  • Roostevabast terasest kruvid
  • Täielikult vastav rahvusvahelistele hügieeninõuetele
  • Lihtne puhastada
Sügavus 260 mm
Kõrgus 530 mm
Laius 300 mm
Kaal 9kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Mahutavus 3 liitrit
Materjal Roostevaba teras
Kaasas 4 vorstitoru (ø16mm, ø22mm, ø32mm, ø38mm)