Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Sügavkülmkirst 307 liitrit roostevabast terasest kaas | Adexa BCBD307
683,70 € Algne hind oli: 683,70 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (ei sis. KM)
Professionaalne steikinuga Maria roostevabast terasest 237mm | Adexa WB10102
2,48 € Algne hind oli: 2,48 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik töölaud roostevabast terasest 3 tasandit, tagasein, ruudukujulised jalad 1800x700x900mm | Adexa DW3T18070B
Tootekood:
DW3T18070B
EAN: 5056465080496
616,29 € Algne hind oli: 616,29 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)
Lisateabe saamiseks vaadake jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1800 mm |
| Kaal | 36kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kõrgus (pritsmekaitse/serv) | Jah (50 mm) |
| Riiulid | 3. Alumine riiul fikseeritud 150 mm juures. Keskmine riiul reguleeritav. |
| Materjal | Roostevaba teras |
Juurdesobivad tooted
Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Eelpihustussüsteem pööratava segistiga, lauale paigaldatav, topelt sisselõige, kõrgus 600mm, roostevaba teras | Adexa EQ7801A08
Available on backorder
Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Premium kaubanduslik töölaud roostevabast terasest ilma alumise riiulita, äärega 1800x600x900mm | Adexa DW18060
Available on backorder
Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Riiul/Salv/Pannikäru Roostevaba teras Gastronorm GN1/1 15-korruseline | Adexa RT1115
Available on backorder
Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
