Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
Tootekood: WGB18500400S
EAN: 5056465001194
Sügavus 400 mm
Kõrgus 40 mm
Laius 100 mm
Tüüp Lagi paigaldatud
Mahutavus 4 veinipokaali
Materjal Kroomitud raud
Värv Hõbe
Paksus Ø8mm (varred)