Külmutusega ettevalmistustabel 2 ust Võileiva ülaosa 5xGN1/6 | Adexa P22
Algne hind oli: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (ei sis. KM)
Kui teil on restoran, baar, võileivapood või pitsarestoran, on need külmutusega ettevalmistustabelid parim valik teie menüütoitude valmistamiseks. Need lauad ühendavad töö- ja hoiualad ning koostisosade ja ettevalmistusruumi lähedus on eriti mugav teie kõige kiirematel hetkedel. Ettevalmistustabeleid on mõeldud köögi tagaruumis kasutamiseks ning nende suur suurus võimaldab mitmel töötajal samaaegselt kõrvuti töötada.
Salati ettevalmistustabelid ja võileiva ettevalmistustabelid on loodud, et tagada lihtne ligipääs külmadele salati- ja võileivakomponentidele. Nende lame toiduvalmistuspind pakub piisavalt tööruumi, samal ajal kui külmutusega alused pakuvad täiendavat hoiuruumi koostisosadele.
- Rattad kaasas.
- Pannid ei kuulu komplekti, müüakse eraldi
Dokumendid
- Kasutusjuhendi allalaadimiseks klõpsake siia
- CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks klõpsake siia
- Lahutatud vaate diagrammi allalaadimiseks klõpsake siia
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 1080 mm |
| Laius | 900 mm |
| Kaal | 75kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 240 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 2 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 382W |
| Alus/Resti suurus | GN1/6 |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +0°C kuni +10°C |
| Tööpind | Roostevaba teras |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Mahutavus (server) | 5 x GN1/6 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kommertskülmik lett 4 klaasust uksed Sügavus 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmvitriin 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
