Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
EAN: 5056465031412
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik kondiitritoodete vitriin, mida saab kasutada pagarilettina, professionaalse deli vitriinina või tavalise külmkapina. Täiuslik kookide väljapanek enamikule kohvikutele, delidele, restoranidele, hotellidele või poodidele.
- Tsüklopantaan isolatsioon
- Kõrgekvaliteediline digitaalne termostaat
- LED-valgustus
- Premium-klassi kompressor
- Varustatud ratastega
- Topeltklaas vaakumiga
- Konvektsioonjahutus
- Külmaaine: R290a (CFC-vaba)
- Temperatuuri vahemik: +2°C kuni +8°C
- Elektriühendus: 230V / 1N / 50Hz
- CE sertifikaat
- Toodetud vastavalt hügieeni ja ohutuse direktiividele
- Varustatud standardse Ühendkuningriigi pistikuga
Dokumendid
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 1200 mm |
| Laius | 1000 mm |
| Kaal | 165kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 600W |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 2 |
| Materjal | Roostevaba teras ja karastatud klaas |
| Värv | Roostevaba teras & Must |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Valgustus | LED |
| Isolatsioon | Tsüklopantaan 60 mm |
| Maht | 420 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)
