Keskmise Võimsusega Mikrolaineahi Koos Grilliga 38 Liitrit 1500W Digitaalne | Adexa D100N38
EAN: 5056465017621
Algne hind oli: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)
Professionaalne mikrolaineahi sulatamise ja grillimise funktsiooniga ärikasutuseks restoranides, baarides, kohvikutes ja hotellides.
- Sulatamine. Ahi võimaldab liha, linnuliha ja mereandide sulatamist.
- Grillifunktsioon, mis sobib eriti hästi õhukestele lihaviiludele, steikidele, kotlettidele, kebabidele, vorstidele ja kanatükkidele. Sobib ka kuumade võileibade ja gratineeritud roogade valmistamiseks.
- Digitaalne
- LED-ekraan
- Väljast roostevabast terasest
- Sisevärv valge
- Programmeeritav puutetundlik juhtimine
- Võimsus (mikrolaine): 1500W
- Võimsus (grill): 1300W
- Nominaalne mikrolainevõimsus: 1000W
- Töö sagedus: 2450MHz
- Välismõõtmed: 311mm(K) × 553mm(L) × 491mm(S)
- Ahju sisemõõtmed: 250mm(K) × 376mm(L) × 404mm(S)
- Ahju maht: 38 liitrit
- Ühtlane küpsetamine: pöördlaua süsteem
- Netokaal: 18,6kg
Kasutusjuhendi allalaadimiseks klõpsake siia.
Üksikasjaliku info saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 491 mm |
| Kõrgus | 311 mm |
| Laius | 553 mm |
| Kaal | 18,6 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 38 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1500W |
| Kaasas | Klaasist alus & grillrest |
| Kõrgus (sisemine) | 250 mm |
| Programmid | Grill / Sulatus |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Laius (sisemine) | 376 mm |
| Sügavus (sisemine) | 404 mm |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Võimsus (grill) | 1300W |
| Diameeter (küpsetusala) | 335 mm |
| Väljund | 1000W |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
In stock
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Rippuv Konsool Ribaküttekeha, Valgustuse ja Kettidega 900mm | Adexa XDHHB900N
In stock
Algne hind oli: 374,52 €.151,24 €Current price is: 151,24 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja 1 sahtel 1kW | Adexa HW81
In stock
Algne hind oli: 719,21 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
