Elektriline Pastakeetja, 4 Korvi, 12 Liitrit, 3Kw, Äravoolukraan | Adexa Vapc4
EAN: 5056465051748
Algne hind oli: 450,80 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)
Kõrgekvaliteediline professionaalne pastakeetja, mis on loodud lihtsaks kasutamiseks igas professionaalses toitlustus- ja restoraniköögis.
- See pastakeetja on mõeldud intensiivseks kasutamiseks ning selle funktsioonid muudavad igapäevase töö lihtsaks ja kiiremaks.
- Sisseehitatud taimer tagab ravioli, pasta, spageti või makarooni ühtlase keetmise.
- Eesmine äravoolukraan muudab tühjendamise ja puhastamise vaevatuks.
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 455 mm |
| Kõrgus | 355 mm |
| Laius | 355 mm |
| Kaal | 6,2 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Lauaplaat |
| Mahutavus | 12 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 3000W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 4 roostevabast terasest korvi |
| Temperatuur | +30°C kuni +110°C |
| Äravoolutapp | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 kuuma potti 2×3,5 liitrit | Adexa BMP42
In stock
Algne hind oli: 605,35 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Bain Marie Klaasist Pritsmekaitsega 5Xgn1/2 | Adexa Hbm25
In stock
Algne hind oli: 549,67 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (ei sis. KM)Bain Marie, Sisaldab 6Xgn1/6 Anumaid Kaantega | Adexa Wh706616
In stock
Algne hind oli: 391,48 €.159,88 €Current price is: 159,88 €. (ei sis. KM)Elektriline Friitüür 16 liitrit 5kW Vabalt seisev | Adexa HEF161C
In stock
Algne hind oli: 607,05 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Lauapealne friikartulite anum Roostevabast Terasest | Adexa FFS01A
In stock
Algne hind oli: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Praeplaat ja Fritüür Combo 760x630x460mm 2.8+3kW Elektriline | Adexa HEG908
In stock
Algne hind oli: 833,68 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Professionaalne gaasil töötav laavakivi-grill kapialusel 18kW 900 mm sügavusega | Adexa HGL907
In stock
Algne hind oli: 3075,13 €.1297,10 €Current price is: 1297,10 €. (ei sis. KM)Ribidega Ühe põhjaga 3Kw Elektriline Praeplaat | Adexa Wheg818Ar
In stock
Algne hind oli: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
