Eelpesu pihustusseade Teki külge kinnitatav Kahe sisselaskeavaga Kõrgus 1000 mm Roostevaba teras | Adexa EQ2801A
377,66 € Algne hind oli: 377,66 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (ei sis. KM)
Sügavkülmkirst 607 liitrit Tugev roostevabast terasest kaas | Adexa BCBD607
1342,10 € Algne hind oli: 1342,10 €.570,66 €Current price is: 570,66 €. (ei sis. KM)
Töölaud Roostevaba Teras 3 Tasandit Jalad 2000X600X900Mm | Adexa Dw3T20060
Tootekood:
DW3T20060
EAN: 5056465080342
864,55 € Algne hind oli: 864,55 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 2000 mm |
| Kaal | 36kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kõrgus (pritsmekaitse/serv) | Ei |
| Riiulid | 3. Alumine riiul fikseeritud 150 mm juures. Keskmine riiul reguleeritav. |
| Materjal | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Nõudepesumasina alusraam nõudepesumasinatele, mille laius on 565-590mm ja sügavus 600-700mm | Adexa DWS01B
In stock
Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
