Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Eelpihustussüsteem pööratava segistiga, lauale paigaldatav, topelt sisselõige, kõrgus 600mm, roostevaba teras | Adexa EQ7801A08
EAN: 5056465019908
Algne hind oli: 430,87 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)
Professionaalne ja äärmiselt vastupidav eelpihustussüsteem, ideaalne toitlustusasutustele, kommertsköökidele, restoranidele ja hotellidele. Kevadmehhanismiga kael ja pööratav keraamiline kassett lekke vältimiseks, mõlemad eelpihustussüsteemid on tugevad ja vastupidavad sagedaseks kasutamiseks.
- Lauale paigaldatav tüüp
- Topelt sisselõige (kuum ja külm vesi)
- Raskeveokite roostevabast terasest konstruktsioon
| Kõrgus | 600 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Ühe auguga / Kahe sisselaskeavaga |
| Versioon | Plaadi paigaldus |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kraan | Jah |
| Diameeter | Ø32mm (valamu auk) |
| Mõõtmed | Post: 200 mm / Voolik: 450 mm / Vedru: 380 mm |
| Sissevõtt | G1/2 |
Juurdesobivad tooted
Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Premium kaubanduslik töölaud roostevabast terasest ilma alumise riiulita, äärega 1800x600x900mm | Adexa DW18060
Available on backorder
Algne hind oli: 468,12 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Algne hind oli: 581,06 €.237,72 €Current price is: 237,72 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Riiul/Salv/Pannikäru Roostevaba teras Gastronorm GN1/1 15-korruseline | Adexa RT1115
Available on backorder
Algne hind oli: 338,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Algne hind oli: 356,83 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)
