Professionaalne kääritus-, kerkimis- ja hoidmikapp 15 + 15 tasandit isoleeritud | Adexa WHHPC40IS
Algne hind oli: 4625,43 €.1988,94 €Current price is: 1988,94 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik isoleeritud hoidmis- ja kerkimiskapp, mida kasutatakse sageli kanasoojendajana või bankettkäru, mis vastab kõrgeimatele disaini, funktsionaalsuse ja ergonoomika nõuetele. Tänu temperatuuri täpsele reguleerimisele kraadi täpsusega ja suurepärastele isoleerimisomadustele tagab see parima võimaliku toitlustuse kvaliteedi – isegi pikemate ootamisaegade korral. Suure mahutavusega hoidmikapp, et hoida teie gastronorm-pannid ohutul, serveerimiseks valmis temperatuuril väga soodsa hinnaga.
- Mahutab 15 + 15 x GN1/1 plaati ja 600×400 mm küpsetusplaati
- Ühilduv GN1/1, GN2/3, GN1/2, GN1/3 pannidega
- 180° täielikult avanev uks
- +30°C kuni +85°C
- LED-ekraan eemaldataval alumisel juhtimissahtlil
- Sisseehitatud nurkade kaitse
- Lihtne puhastada ja hooldada
- Mõõtmed 1020x825x1710 mm
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 825 mm |
| Kõrgus | 1710 mm |
| Laius | 1020 mm |
| Kaal | 150kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 15 + 15 x GN1/1 või 600×400 alustalad |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1500W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +30°C kuni +85°C |
| Kontrollid | Käsitsi koos LED-ekraaniga |
| Uks | 180° täisliikumine |
| Niiskuse kontroll | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Chafer kaanega GN1/1 roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301B
In stock
Algne hind oli: 322,33 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Mis Sisaldab 3Xgn1/6-100Mm Anumaid Ja Kaasi | Adexa Chd03A
In stock
Algne hind oli: 169,84 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Rippuv Konsool Ribaküttekeha, Valgustuse ja Kettidega 900mm | Adexa XDHHB900N
In stock
Algne hind oli: 374,52 €.151,24 €Current price is: 151,24 €. (ei sis. KM)
