Pitsaahi Elektriline 1 kamber 500×500 350°C Mehaanilised juhtimisseadmed 4.2kW 220V | Adexa BSD101500500
EAN: 5056465048533
Algne hind oli: 1512,34 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik ühekihiline pitsaahi võimaldab teil iga kord valmistada täiuslikku pitsat, küüslauguleiba, naan-leiba ja palju muud igas toitlustusasutuses. Mõeldud pidevaks professionaalseks kasutamiseks, kasutavad need võimsad, kuid kompaktsed ahjud täpselt reguleeritud kõrgeid temperatuure toidu kiireks küpsetamiseks ning neil on klaasist uksed, mis võimaldavad küpsetusprotsessi jälgida. Küpseta sügavpannipitsat, õhukest koort, värsket tainast, osaliselt küpsetatud või külmutatud pitsasid.
- 4200W
- 350°C mehaaniline termostaat
- 220V / 1 faas
- Kamber: 500x500x150mm
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 630 mm |
| Kõrgus | 390 mm |
| Laius | 760 mm |
| Kaal | 65kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 2 x 250 mm pitsat |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 4200W |
| Materjal | Roostevaba teras / alumiinium |
| Temperatuur | +350°C |
| Kontrollid | Mehaaniline |
| Valgustus | Jah |
| Kambrit | 1 |
| Mõõtmed (kamber) | 1 x 500x500x150 mm |
| Termomeeter | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Sisaldab 3X Gn1/4-100Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Che03A
In stock
Algne hind oli: 192,72 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)maitseainete hoidik kaanega, sisaldab 3xGN1/4-100mm mahuteid roostevabast terasest | Adexa CHE03AFL
In stock
Algne hind oli: 213,64 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)maitseainete hoidja koos 4xGN1/6-100mm pannide ja klapplukkudega | Adexa CHD04APCFL
In stock
Algne hind oli: 171,83 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja Koos 6Xgn1/6-100Mm | Adexa Chd06A
In stock
Algne hind oli: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)maitselisandite hoidik, mis sisaldab 6xGN1/6-100 mm pannid ja klapitavad kaaned | Adexa CHD06APCFL
In stock
Algne hind oli: 241,25 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (ei sis. KM)maitselisandite hoidik, mis sisaldab 6xGN1/6-100 mm pannid ja klapitavad kaaned | Adexa CHD06BPCFL
In stock
Algne hind oli: 221,92 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
