Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)
See kõrgekvaliteediline külmutatud serveerimislauaplaat on loodud pakkuma silmapaistvat jõudlust päevast päeva kõigis toitlustuskohtades. Ideaalne restoranidele, kiirtoidupoodidele, kaasaostmiseks mõeldud kohtadele, delikatessipoodidele, võileivabaaridele jne. Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, mis tagab kõrge usaldusväärsuse, jõudluse, stiili ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhte.
Pange tähele, et GN-pannid ja kaaned EI ole seadme müügi hulka kaasatud. Suurepärane kõigi koostisosade, hakitud köögiviljade, salati ja muu külmutamiseks ning käepärast hoidmiseks toitude kaunistamiseks, võileibade, pitsade valmistamiseks jne.
Seadmel on täielikult reguleeritav temperatuuri regulaator ning lihtsasti hooldatav ja puhastatav kvaliteetne roostevabast terasest korpus.
- Digitaalne ekraan
- Digitaalne termostaat
- Elektrooniline temperatuuri kontroll
- Korpus valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest AISI 304
- Klaasist kaas
- CFC-vaba jahutusagens
- Ümarad sisekõrvalnurga
Dokumendid
- Kasutusjuhendi allalaadimiseks klõpsake siia
- CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks klõpsake siia
Üksikasjaliku info saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 335 mm |
| Kõrgus | 255 mm |
| Laius | 1600 mm |
| Kaal | 43kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 7 x GN1/4 |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 149W |
| Alus/Resti suurus | GN1/4 |
| Jahutus | Staatiline |
| Sulatamine | Käsitsi |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +2°C kuni +10°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
