Professionaalne Elektriline Konvektsioonahi Cook & Hold, 4 plaati GN1/1 | Adexa YSD6A
Algne hind oli: 1809,79 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (ei sis. KM)
See tööstuslik konvektsioonahi on varustatud küpsetamise ja soojas hoidmise funktsiooniga, mis teeb sellest äärmiselt kasuliku toitlustusköögi seadme!
Küpsetamise ja soojas hoidmise funktsioon: kui ahi on eelnevalt seadistatud küpsetamiseks ja soojas hoidmiseks, hoiab ahi teie toidu pärast küpsetamist pidevalt +90℃ juures soojas.
See konvektsioonahi küpsetab toitu kiiremini madalamal temperatuuril ja ühtlasemalt kui tavalised ahjud. Praadimiseks seadke ahi 160℃ peale, see ahi hoiab niiskust hästi ja aitab vältida toidu kokku tõmbumist. Praadimisaega saab ühe kilogrammi toidu puhul kokku hoida 10 minutit.
- Grillfunktsioon
- 4 x traadist resti mõõtmetega 550x365mm (sobib GN1/1 pannidele)
- Mõõtmed: 796x670x580mm
- Võimsus: 2.8kW
- Kaal: 70kg
- EGO 250℃ termostaat sisse-/väljalülitusega
- Trip-lüliti
- Kummist tihend
- Bakelitist käepide
- 60 ja 180 minuti taimer
- Silikoontihendiga kaitselüliti
- Kõrge efektiivsusega roostevabast terasest küttekehad
- Libisemiskindlad jalad
- Keraamilise kattega kamber
- Ülemised ja alumised küttekehad
Dokumendid
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 670 mm |
| Kõrgus | 580 mm |
| Laius | 796 mm |
| Kaal | 70kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 4 x GN1/1 |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2800W |
| Alus/Resti suurus | 550x365mm (sobib GN1/1) |
| Kaasas | 4 tk traadivõrku 550×365 mm |
| Kõrgus (sisemine) | 431 mm |
| Temperatuur | +50 kuni +250°C |
| Laius (sisemine) | 550 mm |
| Sügavus (sisemine) | 418 mm |
| Ahju tüüp | Gastronoomia ja suupisted |
| Kaitse | Vähemalt 13A |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Emailitud ahju küpsetusalus GN2/3 353x325x65mm | Adexa WH441216
In stock
Algne hind oli: 44,41 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Keskmise Võimsusega Mikrolaineahi Koos Grilliga 38 Liitrit 1500W Digitaalne | Adexa D100N38
In stock
Algne hind oli: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Perforeeritud Alumiiniumist Küpsetusplaat 600x400x30mm | Adexa ASP030P
In stock
Algne hind oli: 34,36 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest gastronoomikanõu käepidemega GN1/6 sügavus 200mm | Adexa 8168H
In stock
Algne hind oli: 27,23 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Perforeeritud GN1/2 Sügavus 200mm | Adexa 8128P
In stock
Algne hind oli: 34,37 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu Nõu Käepidemega GN1/1 Sügavus 150mm | Adexa 8116H
In stock
Algne hind oli: 46,28 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu Pan Perforeeritud GN1/3 Sügavus 200mm | Adexa 8138P
In stock
Algne hind oli: 33,78 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu Perforeeritud Pann GN1/1 Sügavus 150mm | Adexa 8116P
In stock
Algne hind oli: 55,07 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu Perforeeritud Pann GN1/3 Sügavus 150 mm | Adexa 8136P
In stock
Algne hind oli: 34,12 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu-pann käepidemega GN1/4, sügavus 200 mm | Adexa 8148H
In stock
Algne hind oli: 23,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu, perforeeritud GN1/1, sügavus 200 mm | Adexa 8118P
In stock
Algne hind oli: 56,57 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Viimati vaatasid
Ahju Küpsetusalus Alumiinium 600x400x30mm | Adexa ASP030
In stock
Algne hind oli: 23,21 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)
