Professionaalne roostevabast terasest gaasipliit koos ahjuga, millel on 6 põletit | Adexa HGR776
EAN: 5056465045808
Algne hind oli: 4092,50 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
Raskeveokite, kvaliteetne 6 põletiga gaasipliit, valmistatud roostevabast terasest. Sellel gaasipliidil on 6 kvaliteetset põletit leekide kustumise kaitsega, malmist pannitoed ja kroomitud põletid.
- 6 põletit
- Iga gaasipõleti tagab soojusmajanduse, töötades üksteisest sõltumatult.
- LPG gaas: 2800-3700Pa
- Leekide kustumise kaitse
- Kroomitud põletid
- Malmpannitoed
- Roostevabast terasest korpus
Dokumendid
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 920 mm |
| Laius | 1050 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Põrandal seisev |
| Toiteallikas (gaas) | Gaas (maagaas/vedelgaas) |
| Võimsus (pliit) | 6 x 7,5 kW |
| Võimsus (ahi) | 5,8 kW |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Põletid | 6 |
| Gaasi tarbimine G30/G31 (propaan) kg/h | 3.55 |
| Gaasitarbimine G20/G25 (maagaas) m3/h | 5,26 |
| Mõõtmed (sisemine) | 560x600x270 mm (ahi) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
10-tolline sügav pitsa pann | Adexa DPP10
In stock
Algne hind oli: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ümmargune Lauaplaat Pööratav Mahagoni & Must Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Algne hind oli: 130,06 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)maitseaine/kastme dosaator 2 pumbaga roostevabast terasest | Adexa JZS002
In stock
Algne hind oli: 187,58 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (ei sis. KM)Professionaalne ahjukinnas, eriti pikk, silikoonist, must | Adexa BHSC01B
In stock
Algne hind oli: 16,67 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Prügikasti Kapp Roostevaba Teras | Adexa Wrsb7070H
In stock
Algne hind oli: 807,02 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Seinakapp lükandustega roostevaba teras 1200x400x650mm | Adexa SWC120402DR
In stock
Algne hind oli: 603,91 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tasand 3 ülespoole tõstetud servaga 900x400x254mm roostevaba teras | Adexa WSW40090B
In stock
Algne hind oli: 165,74 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tase, 3 külge üleskeeratud 1500x400x254mm Roostevaba teras | Adexa WSW400150B
In stock
Algne hind oli: 232,94 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Suure võimsusega professionaalne induktsioonpliit 8 kW | Adexa AMCD801
In stock
Algne hind oli: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja Digitaalne 1 sahtligne GN1/1 | Adexa WHBWD01
In stock
Algne hind oli: 723,86 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Valamu Roostevabast Terasest 1800X700X900Mm 3 Kaussi, Pritsmekaitse | Adexa Dsa345
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Ventilatsioonikubu põhja filter ja premium võrkfilter käepidemega roostevaba teras/alumiinium 500x250x40mm | Adexa DCF50254SM
In stock
Algne hind oli: 67,88 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)
