Vitriinkülmik 1800x730x1200mm kaks riiulit roostevabast terasest alus LED valgustusega koogilett | Adexa GN1800CF2
EAN: 5056465031467
Algne hind oli: 4725,98 €.2032,18 €Current price is: 2032,18 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik kondiitritoodete vitriin, mida saab kasutada pagarilettina, professionaalse deli vitriinina või tavalise külmkapina. Täiuslik kookide eksponeerimiseks enamikus kohvikutes, delikatesse, restoranides, hotellides või poodides.
- Tsüklopantaan isolatsioon
- Kõrgekvaliteediline digitaalne termostaat
- LED valgustus
- Esmaklassiline kaubamärgi kompressor
- Varustatud ratastega
- Topeltklaas vaakumiga
- Konvektsioonjahutus
- Külmaaine: R290a (CFC-vaba)
- Temperatuuri vahemik: +2°C kuni +8°C
- Elektriühendus: 230V / 1N / 50Hz
- CE sertifikaat
- Toodetud vastavalt hügieeni ja ohutuse direktiividele
- Standardne Ühendkuningriigi pistik paigaldatud
Dokumendid
| Sügavus | 730 mm |
| Kõrgus | 1200 mm |
| Laius | 1800 mm |
| Kaal | 205kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 700W |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 2 |
| Materjal | Roostevaba teras ja karastatud klaas |
| Värv | Roostevaba teras & Must |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Valgustus | LED |
| Isolatsioon | Tsüklopantaan 60 mm |
| Maht | 790 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
