Kaubanduslik roostevabast terasest valam 1500x600x900mm 1 kauss vasak Splashback Alumine riiul | Adexa STD1560L
EAN: 5056465088034
Algne hind oli: 619,85 €.255,01 €Current price is: 255,01 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe professionaalsele toitlustusvalamule. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valamu, mis vastab toiduteeninduse ja restorani tööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele. Turul olevate odavate alternatiivide hulka ei kuulu tsingitud osi!
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- 1 eelpuuritud kraanikaevu auk
- Reguleeritavad jalad
- Vee äravoolu tõkestav serv
- Tagasein 100mm
- Komplektis lahtipakendamiseks
- Kraan ei kuulu komplekti
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1500 mm |
| Kaal | 26kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Sügavus (kraanikauss) | 450 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 280 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 450 mm |
| Alumine riiul | Jah |
| Kauss (asend) | Vasak |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | 100 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Algne hind oli: 330,68 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Algne hind oli: 450,59 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside riiul hõbedane lae külge kinnitatav pikkus 400mm 20 veiniklaasi | Adexa WGB58500400S
In stock
Algne hind oli: 55,78 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)
