Filterkohvimasin Automaatse Täitmisega 2,5-Liitrine Termoskann | Adexa Rp286Bv
EAN: 5056465041831
Algne hind oli: 952,52 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (ei sis. KM)
Valmista oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse filtrikohvimasinaga. See toitlustuse käsitsi täidetav masin on mõeldud avalikesse kohtadesse, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistada lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorid, konverentsiruumid, klubid, baarid ja restoranid. Moodsa voolujoonelise disainiga toob see kaubanduslikele kohvimasinatele täiesti uue mugavuse ja luksuse tunde.
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 620 mm |
| Kõrgus | 700 mm |
| Laius | 350 mm |
| Kaal | 9,6 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 2,5 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1900W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 1 vaakumpott (2,5 liitrit) |
| Tootmine | Kuni 140 tassi tunnis (16,7 liitrit) |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Veeliides | Jah (ilma käsitsi täitmiseta) |
| Mahutavus (paak) | 2,5 liitrit |
| Sissevõtt | G3/4 masinal ja G1/2 kaasasoleval voolikul |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Kohvikann 1,8 liitrit roostevabast terasest põhjaga | Adexa VP0065
In stock
Algne hind oli: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Piima Dosaator 8 liitrit | Adexa SMD08A
In stock
Algne hind oli: 218,99 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Professionaalne tsitrusepress 180W | Adexa CJ4
In stock
Algne hind oli: 310,96 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest kohvifiltri hoidja Adexa kohvimasinatele | Adexa CFS01
In stock
Algne hind oli: 56,78 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Valamu segisti kokkukäiv kraaniga, roostevaba teras, ühe hoovaga | Adexa STFR01
In stock
Algne hind oli: 111,65 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Veiniklaasi hoidik kuldne lakke pikkus 400mm 4 veiniklaasile | Adexa WGB18500400G
In stock
Algne hind oli: 22,93 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik, kuldne, lakke kinnitatav, pikkus 450mm, mahutab 20 veiniklaasi | Adexa WGR5G
In stock
Algne hind oli: 44,32 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
