Veiniklaasi hoidik kuldne lakke pikkus 400mm 4 veiniklaasile | Adexa WGB18500400G
Tootekood: WGB18500400G
EAN: 5056465001187
Sügavus 400 mm
Kõrgus 40 mm
Laius 100 mm
Tüüp Lagi paigaldatud
Mahutavus 4 veinipokaali
Materjal Kroomitud raud
Värv Kuld
Paksus Ø8mm (varred)