Elektriline Friitüür 16 liitrit 5kW Vabalt seisev | Adexa HEF161C
EAN: 5056465034079
Algne hind oli: 607,05 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)
Suurepärase kvaliteediga ühe paagiga professionaalne elektrifriteerija. Väga ruumisäästlik, laiusega vaid 340 mm, kuid mahukas 16-liitrine paak. Ideaalne varustus kõrge tootlikkusega kiirtoidu toitlustusettevõtetele, kohustuslik igale restoranile, kohvikule, kiirtoidule või sööklale. Hetkel suured allahindlused selle soodushinnaga.
- 16 liitrit
- 5000W
- +50°c kuni +190°c
- Üks paak
- 1 korv
- 340x530x940mm
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 530 mm |
| Kõrgus | 940 mm |
| Laius | 340 mm |
| Kaal | 22kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Versioon | Vabalt seisev |
| Mahutavus | 16 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 5000W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 1 korv |
| Temperatuur | +50 °C kuni +190 °C |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Kommertslik nõudepesumasina korvide käru ülemise riiuliga roostevabast terasest 9 taset 550x510x1700mm | Adexa RT5509T
In stock
Algne hind oli: 446,72 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Põlvepadi Bambus Memoryfoam 25x24cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Algne hind oli: 23,40 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Pottipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Tagasein 1800X600X900Mm Kandilised Jalad | Adexa Psa18060
In stock
Algne hind oli: 732,11 €.311,22 €Current price is: 311,22 €. (ei sis. KM)Professionaalne roostevabast terasest pott 25,7 liitrit | Adexa SE13232
In stock
Algne hind oli: 165,65 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu Kaane GN1/6 | Adexa E8016000C-816L
In stock
Algne hind oli: 11,43 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Seinariiul roostevabast terasest 1400x350x250mm | Adexa WHWS35140
In stock
Algne hind oli: 131,86 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
