Toidusoojendi Kahe Sahtliga Gn1/1 | Adexa Whbwd02
EAN: 5056465075218
Algne hind oli: 1005,33 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)
See ühe sahtliga soojendaja kasutab süsteemi, mis tagab toidule õrna, kiirgusliku soojusallika. Toode selles soojendajasahtlis püsib kauem niiske, maitsekas ja atraktiivne!
- Täisroostevabast terasest konstruktsioon
- Termostaadiga juhitav, vastupidav ja tugev
- Võimsuse sisse-/väljalülitamise lüliti koos valgustusega
- Raskeveokonstruktsioon
- Erikujuline küttekeha ühtlase soojuse jaotuse tagamiseks
| Sügavus | 480 mm |
| Kõrgus | 565 mm |
| Laius | 600 mm |
| Kaal | 24kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 600W |
| Alus/Resti suurus | GN1/1, GN1/2, GN1/3 150 mm |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 2xGN1/1 konteinerit |
| Temperatuur | +30 kuni +85°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Küte | Ventilaatoriga kütmine kiireks ja ühtlaseks soojendamiseks |
| Niiskuse kontroll | Veepaak |
| Sahtel(d) | 2 (GN1/1) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit GN1/1 Roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301BE
In stock
Algne hind oli: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Ribidega, Keskmine, 1 Tsoon, 3Kw Elektriline | Adexa Wheg818Afr
In stock
Algne hind oli: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
In stock
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)
