Nõudepesumasina Valamu 1 Kauss Parempoolne Alumine Riiul Pritsmekaitse 1200X700X927Mm | Adexa Dsb1270R
EAN: 5056465089482
Algne hind oli: 965,10 €.415,00 €Current price is: 415,00 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe professionaalsele valamu. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest valamu, mis vastab toiduteeninduse kõrgetele kvaliteedistandarditele. Turul odavate alternatiivide nagu tsingitud osi ei ole!
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Alumine riiul
- Reguleeritavad jalad
- Helisummutav paak ja taldrikuriiul (L=600mm)
- Äravoolu takistav serv
- Ribitud taldrikuriiul
- Varustatud ülevoolutoru ja sifooniga
- Tagasein 100mm
- Komplektis kokkupandult
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotisest ‘Tehnilised andmed‘ ning allpool jaotisest ‘Seotud tooted‘ pihustusüksuste ja segistite kohta.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 927 mm (+100 mm tagasein) |
| Laius | 1200 mm |
| Kaal | 23kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Alumine riiul | Jah |
| Kauss (asend) | Parem |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah |
| Mõõtmed (kraanikausi kauss) | 450x450x250 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Algne hind oli: 932,75 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Algne hind oli: 356,83 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
