Vitriinkülmik 100 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW100B
EAN: 5056465027514
Algne hind oli: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (ei sis. KM)
Professionaalne jahutatud eksponeerimiskapp, suurepärane kookide ja saiakeste esitamiseks kohvikutes, restoranides või poodides. Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhtega jahutusega vitriinkapp. Täiuslik lauapinna külmik äriliseks kasutamiseks.
Dokumendid
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 450 mm |
| Kõrgus | 675 mm |
| Laius | 682 mm |
| Kaal | 39kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 100 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 220W |
| Riiulid | 2 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +12°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Valgustus | LED |
| Võimsuse tarbimine | 883 kWh/aastas |
| Ekraani pindala (m²) | 0,8 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
