Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
EAN: 5056465031580
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik kondiitritoote vitriin, mida saab kasutada pagarileti, professionaalse deli vitriini või tavalise külmiku vitriinina. Täiuslik kookide eksponeerimiseks enamikes kohvikutes, delikatesse, restoranides, hotellides või poodides.
- Tsüklopentaanisolatsioon
- Kõrgekvaliteediline digitaalne termostaat
- LED valgustus
- Esmaklassiline kaubamärgi kompressor
- Varustatud ratastega
- Kahekordne klaas vaakumiga
- Konvektsioonjahutus
- Külmaaine: R290a (CFC-vaba)
- Temperatuurivahemik: +2°C kuni +8°C
- Elektriühendus: 230V / 1N / 50Hz
- CE sertifikaat
- Toodetud vastavalt hügieeni ja ohutuse direktiividele
- Varustatud standardse Ühendkuningriigi pistikuga
Dokumendid
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 1200 mm |
| Laius | 1000 mm |
| Kaal | 165kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 600W |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 2 |
| Materjal | Roostevaba teras ja karastatud klaas |
| Värv | Must |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Valgustus | LED |
| Isolatsioon | Tsüklopantaan 60 mm |
| Maht | 420 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Joogikülmik 338 liitrit Valgustatud ülapaneel | Adexa SC380FA
In stock
Algne hind oli: 1386,36 €.587,96 €Current price is: 587,96 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
