Köögivalamu Roostevaba teras 2000x600x850mm 2 kaussi paremal koos nõudekuivatusalusega Tagasein Alumine riiul | Adexa STT2060R
EAN: 5056465040001
Algne hind oli: 966,00 €.415,00 €Current price is: 415,00 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe professionaalsele topelt toitlustusvalamule. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valamu, mis vastab toitlustus- ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele. Turul olevate odavate alternatiivide asemel pole tsingitud osi!
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- 1 eelpuuritud segisti auk iga valamu kausi kohta
- Reguleeritavad jalad
- Pritsmekaitse 100mm
- Komplektis tasapinnaliselt pakendatud
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | Reguleeritav 850-900 mm (+100 mm tagasein) |
| Laius | 2000 mm |
| Kaal | 29kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Sügavus (kraanikauss) | 450 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 300 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 450 mm |
| Alumine riiul | Jah |
| Kauss (asend) | Parem |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 2 |
| Pritsmekaitse / Äär | 100 mm |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
| Äravoolulauad | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 2 Ust 1500Mm Sügavus 600Mm | Adexa Psd150602D
In stock
Algne hind oli: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Algne hind oli: 31,60 €.11,99 €Current price is: 11,99 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)
