Õllekülmik Klaasuksega 98 L Must | Adexa BC98D
EAN: 5056465081639
Algne hind oli: 460,97 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)
85-liitrine äriline kompressorjahuti, mida saab kasutada hotelli minibaarina, baari õllekappina, pudelijahutina või tavalise klaasuksega külmkapina.
- Täiustatud termoelektriline jahutustehnoloogia ja soojusjuhtmete tehnoloogia.
- Mehaaniline temperatuuri reguleerimine reguleeritava termostaadiga
- 3 riiulit külmikuosas
- Pehme sisetuli
- Ukse pööratav – vasakule või paremale avanev
- +3°C kuni +10°C
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 477 mm |
| Kõrgus | 834 mm |
| Laius | 450 mm |
| Kaal | 21 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 98 liitrit (bruto) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 58W |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +1°C kuni +10°C |
| Valgustus | Sisemine valgustus |
| Müra tase | 39 dB(A) |
| Võimsuse tarbimine | 83 kWh/aastas |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
