Kaubanduslik roostevabast terasest valam 1400x700x900mm 1 kauss vasakul, pritsmekaitse, alumine riiul | Adexa STD1470L
EAN: 5056465089802
Algne hind oli: 623,24 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe professionaalsele toitlustusvalamule. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valam, mis vastab toiduteeninduse ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele. Turul odavate alternatiivide hulka mittekuuluvad tsingitud osad!
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- 1 eelpuuritud segisti ava
- Reguleeritavad jalad
- Vee äravoolu takistav serv
- Pritsmekaitse 100mm
- Komplektis tasapinnaliselt pakitud
- Valamu kausi mõõtmed 500x500x280mm
- Segisti ei kuulu komplekti
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1400 mm |
| Kaal | 29kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Lahtivõetud |
| Sügavus (kraanikauss) | 500 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 280 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 500 mm |
| Alumine riiul | Jah |
| Kauss (asend) | Vasak |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | 50 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Algne hind oli: 932,75 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Premium äriline töölaud roostevabast terasest ilma alumise riiulita, servaga 1800x700x900mm | Adexa DW18070
Available on backorder
Algne hind oli: 462,37 €.194,48 €Current price is: 194,48 €. (ei sis. KM)Riiul/Salv/Pannikäru Roostevaba teras Gastronorm GN1/1 15-korruseline | Adexa RT1115
In stock
Algne hind oli: 338,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
