Fritüür Elektriline 12 liitrit 5kW lauapealne | Adexa HEF83A
EAN: 5056465034024
Algne hind oli: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)
Suurepärase kvaliteediga ühepaagiline, kahekordse korviga professionaalne elektrifriiter. Väga ruumisäästlik oma 550 mm laiusega, kuid suure mahutavusega 2 x 6 liitrist paaki. Ideaalne varustus kõrge tootlikkusega kiirtoiduteenindusettevõtetele, kohustuslik igale restoranile, kohvikule, kaasaostule või sööklale. Praegu suur allahindlus selle soodushinnaga.
- 12 liitrit
- 2500 + 2500W
- +50°c kuni +190°c
- 550x460x300mm
- Ühepaagiline
- 2 korvi
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 460 mm |
| Kõrgus | 300 mm |
| Laius | 550 mm |
| Kaal | 8kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Versioon | Lauaplaat |
| Mahutavus | 12 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2 x 2500W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 2 korvi |
| Temperatuur | +60°C kuni +200°C |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Ribidega, Keskmine, 1 Tsoon, 3Kw Elektriline | Adexa Wheg818Afr
In stock
Algne hind oli: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Lauapealne friikartulite anum Roostevabast Terasest | Adexa FFS01A
In stock
Algne hind oli: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
In stock
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja 1 sahtel 1kW | Adexa HW81
In stock
Algne hind oli: 719,21 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
