967lt Kaubanduslik sügavkülmik Roostevaba teras Püstine kapp Kahekordne uks Ventileeritud jahutus | Adexa F800V
EAN: 5056465058259
Algne hind oli: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (ei sis. KM)
Kahekordse uksega professionaalne püstine külmik soodushinnaga.
- 3 riiulit iga ukse jaoks
- Välismõõtmed (LxSxK): 1340 x 700 x 2000mm
- Sisemõõtmed (LxSxK): 1220 x 570 x 1380mm
- Mahutavus: 967 liitrit
- Temperatuur: -18°C kuni -22°C
- Toiteallikas: 230V / 1N / 50Hz
- Ventileeritud jahutus
- Automaatse sulatusega
- CFC-vaba külmaaine ja vaht
- Ümarad sisemised servad lihtsaks puhastamiseks
- 60 mm paksune isolatsioon parema energiatõhususe jaoks
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks juhtimiseks ja lihtsaks lugemiseks
- Isesulguv uks
- Magnettihendit saab tööriistadeta vahetada
- Uksraamis peidetud küttekeha kondensatsiooni vältimiseks
- Materjal (välimine): Roostevaba teras
- HC külmaaine
Dokumendid
- Klõpsake siia kasutusjuhendi allalaadimiseks
- Klõpsake siia energiamärgise allalaadimiseks
- Laadige alla CE-märgis
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 2000 mm |
| Laius | 1340 mm |
| Kaal | 160kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 967 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 2 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 500W |
| Rattad | Jah |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | -18 kuni -22°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +43°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Isolatsioon | 60 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kommertskülmik lett 4 klaasust uksed Sügavus 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Külmutusega ettevalmistustabel 2 ust Võileiva ülaosa 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Algne hind oli: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (ei sis. KM)Professionaalne jahutusega lett 2 ust Sügavus 600mm | Adexa RS21V
In stock
Algne hind oli: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)Riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Saladett avatud ülaosaga 3 uksega | Adexa SDT3
In stock
Algne hind oli: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
