Külmutusega ettevalmistuslaud 4 sahtliga | Adexa 4DS11
EAN: 5056465016075
Algne hind oli: 1927,39 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (ei sis. KM)
Külmutusega äriline ettevalmistuslaud, valmistatud tugevast roostevabast terasest nii väljast kui seest, 4 sahtliga. Sahtlid sobivad GN1/1 suurusega anumate jaoks, mis ei kuulu komplekti. Täiuslik täiendus igale restoranile või sarnasele toitlustusettevalmistuse köögile.
- CFC-vaba külmutusagens ja vaht
- AISI 304 roostevabast terasest raamkonstruktsioon
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks juhtimiseks ja lihtsaks lugemiseks
- Automaatne sulatus ja kondensvee automaatne aurustamine
- Magnetiline tihend on tööriistadeta vahetatav
- Põhi ümarate servadega lihtsaks puhastamiseks
- Disainitud GN1/1 pannide, anumate ja alustalade mahutamiseks
- Mahutavus: 257 liitrit
- Toiteallikas: 230V / 1N / 50Hz
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- Jahutus: staatiline
- Rattad kaasas
- Standardne Ühendkuningriigi pistik paigaldatud
Dokumendid
- Kasutusjuhendi allalaadimiseks klõpsake siia
- CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks klõpsake siia
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 1000 mm |
| Laius | 900 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 257 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 4 sahtlit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Alus/Resti suurus | GN1/1 |
| Jahutus | Staatiline |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +2 kuni +8°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kommertskülmik lett 4 klaasust uksed Sügavus 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Külmvitriin 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Saladett avatud ülaosaga 3 uksega | Adexa SDT3
In stock
Algne hind oli: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
