800lt Kaubanduslik Roostevabast Terasest Vertikaalne Kapp Kahe Uksega GN2/1 Ventilaatoriga Jahutus | Adexa R800S
EAN: 5056465055487
Algne hind oli: 2658,78 €.1124,14 €Current price is: 1124,14 €. (ei sis. KM)
Kahe uksega professionaalne vertikaalne külmik soodushinnaga.
- GN 2/1 ühilduv, 3 riiulit iga ukse jaoks
- Mahutavus: 800 liitrit
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- Toiteallikas: 230V / 1N / 50Hz
- Ventilaatoriga abijahutus
- Automaatse sulatusega
- CFC-vaba külmaaine ja vaht
- Ümarad sisemised servad lihtsaks puhastamiseks
- Isolatsioon 60 mm paksusega parema energiatõhususe jaoks
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Ukse automaatne sulgumine
- Magnetiline tihend on tööriistadeta vahetatav
- Ukseraami sisse peidetud küttekeha kondensatsiooni vältimiseks
- Materjal (välimus): Roostevaba teras
- HC külmaaine
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 2000 mm |
| Laius | 1340 mm |
| Kaal | 169kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 800 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 2 ust |
| Toiteallikas | 230 V / 1 faas |
| Võimsus | 450W |
| Alus/Resti suurus | GN2/1 |
| Jahutus | Staatiline ventilaatoriga |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2 kuni +8°C |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +43°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Isolatsioon | 60 mm |
| Mõõtmed (sisemine) | 1224x582x1394 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Professionaalne jahutusega lett 2 ust Sügavus 600mm | Adexa RS21V
In stock
Algne hind oli: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
