Madal potipesuvalamu Roostevaba teras 1 kauss Tagaplekk 1500x600x660mm Ruudukujulised jalad | Adexa SMSJY15060
EAN: 5056850800111
Algne hind oli: 607,76 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe ärilise potipesu valamu. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valamu, mis vastab toiduteeninduse ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Reguleeritavad jalad
- Äravoolu vastane serv
- Tagasein
- Komplektis lahtipakitud
- Suur valamu kauss
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 550 mm |
| Laius | 1500 mm |
| Kaal | 17kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kauss (asend) | Keskmine |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah (50 mm) |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Ahju Küpsetusalus Alumiinium 600x400x30mm | Adexa ASP030
In stock
Algne hind oli: 23,21 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Polükarbonaadist Gn Nõu GN1/1 Sügavus 65mm Läbipaistev | Adexa P8112
In stock
Algne hind oli: 23,53 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Polükarbonaadist GN nõu GN1/4, sügavus 65 mm, läbipaistev | Adexa P8142
In stock
Algne hind oli: 11,48 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Polükarbonaat GN nõu kaas GN1/2 Must | Adexa PB812L
In stock
Algne hind oli: 11,48 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Polükarbonaat nõu GN1/9 Sügavus 65mm Läbipaistev | Adexa P8192
In stock
Algne hind oli: 6,95 €.2,48 €Current price is: 2,48 €. (ei sis. KM)Professionaalne ahjukinnas, eriti pikk, silikoonist, must | Adexa BHSC01B
In stock
Algne hind oli: 16,67 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Professionaalne praepann roostevabast terasest Teflon mittetilkiv 9,5''/240mm | Adexa SE32405N
In stock
Algne hind oli: 57,12 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Algne hind oli: 31,60 €.11,99 €Current price is: 11,99 €. (ei sis. KM)
