Saumikser / Vispliga käsimikser 280W Mikser 177mm | Adexa HM177W
EAN: 5056465047314
Algne hind oli: 421,90 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik käesegisti, mis segab püreesid ja emulsioonib hõlpsalt. See käsimikser on suurepärane professionaalne täiendus igale toitlustusasutusele ning meie praeguse soodushinnaga on see sukeldumissegisti igale restoranile tõeline sooduspakkumine.
- 280W
- 3000-13000 p/min
- 177mm vars
- Automaatne kiiruse reguleerimise süsteem
- Eemaldatavad osad lihtsaks puhastamiseks
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 102 mm |
| Kõrgus | 487 mm |
| Laius | 102 mm |
| Kaal | 2kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 280W |
| Materjal | Roostevaba teras / Plastik |
| Pöörlemiskiirus (RPM) | 3000 kuni 13000 (segisti) / 400 kuni 1700 (vispel) |
| Kepi pikkus | 177 mm (mikser) / 240 mm (vispel) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Hakklihamasina tigu Adexa DQ12 jaoks Roostevaba teras | Adexa DQWS12
In stock
Algne hind oli: 131,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Hakklihamasina tigu Adexa DQ32 roostevaba teras | Adexa DQWS32
In stock
Algne hind oli: 215,94 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Hamburgeripress Ø130Mm | Adexa Qy0707
In stock
Algne hind oli: 109,78 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Käsitsi Vorstilõikur 17,5 Mm | Adexa Whsc2
In stock
Algne hind oli: 261,45 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik burgeripress 130mm/5 tolli | Adexa CBP130
In stock
Algne hind oli: 354,59 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Keskmise Võimsusega Mikrolaineahi Koos Grilliga 38 Liitrit 1500W Digitaalne | Adexa D100N38
In stock
Algne hind oli: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Lehtvispel B7- 7 liitrit | | Adexa B7-LB
In stock
Algne hind oli: 87,81 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (ei sis. KM)Manuaalne hakklihamasin lauapealne | Adexa MG001
In stock
Algne hind oli: 45,46 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Mikseri otsik planetaarmikserile 10 liitrit | | Adexa B10-LB
In stock
Algne hind oli: 86,62 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (ei sis. KM)Professionaalne hakklihamasin 350 kg/h roostevaba teras | Adexa DQ32
In stock
Algne hind oli: 1437,32 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (ei sis. KM)Reguleeritav Köögivilja lõikur | Adexa CMX155
In stock
Algne hind oli: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Varutera Adexa lihasaele MX02919 19''/480mm roostevaba teras | | Adexa MX02919B
In stock
Algne hind oli: 16,24 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)
