500 tk Komposteeritavad Kohvitopsid, Ühekordne seina 12oz/355ml Valge | Adexa PCRW12W
EAN: 5056850800623
Algne hind oli: 110,91 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)
Ühekordsed kohvitopsid, valmistatud PE-ga (polüetüleen) kaetud paberist, mis tagab väga tugeva niiskuse- ja rasvakindluse.
Detailse teabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Kõrgus | 110 mm |
| Kaal | 8,7 kg (500 tk) |
| Tüüp | Laine sein |
| Mahutavus | 12oz/355ml |
| Materjal | PE (polüetüleen) kaetud paber |
| Värv | Valge |
| Paksus | 80gsm+180gsm+320gsm+18PE |
| Diameeter (põhi) | 58 mm |
| Läbimõõt (ülemine) | 90 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
10-tolline sügav pitsa pann | Adexa DPP10
In stock
Algne hind oli: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Eksklusiivne padjapüür valge 100% puuvill 40x60cm 300TC | Siexa PCC4060W
In stock
Algne hind oli: 12,03 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ümmargune Lauaplaat Pööratav Mahagoni & Must Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Algne hind oli: 130,06 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Maitseaine-/Kastmepump-Dispenser 4X2-Liitrine Roostevaba Teras | Adexa Nhp004
In stock
Algne hind oli: 426,17 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)maitseaine/kastme dosaator 2 pumbaga roostevabast terasest | Adexa JZS002
In stock
Algne hind oli: 187,58 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (ei sis. KM)Munakeetja Roostevaba teras 6 hoidjat | Adexa EEBS6
In stock
Algne hind oli: 275,55 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Seina nurgariiul Roostevaba teras 600x600x250mm | Adexa WSCN6030
In stock
Algne hind oli: 100,96 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tasand 3 ülespoole tõstetud servaga 900x400x254mm roostevaba teras | Adexa WSW40090B
In stock
Algne hind oli: 165,74 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)Suure võimsusega professionaalne induktsioonpliit 8 kW | Adexa AMCD801
In stock
Algne hind oli: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (ei sis. KM)Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Algne hind oli: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
