Põrandakapp paremal pool prügikast 1600x700x900mm | Adexa SCP70160BRBR
EAN: 5056465094820
Algne hind oli: 1568,45 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 900 mm (+50 mm) |
| Laius | 1600 mm |
| Kaal | 67kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Uksed | 2 liuguksi |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | Prügikast 270x180x530 mm |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Algne hind oli: 31,60 €.11,99 €Current price is: 11,99 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
