Kaubanduse valamu Roostevaba teras 1200x700x900mm 1 kauss vasakul Praktiline tagasein 50mm | Adexa DSE1270L
EAN: 5056850807967
Algne hind oli: 631,59 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe professionaalsele toitlustusvalamule. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valamu, mis vastab toiduteeninduse ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele. Turul odavate alternatiivide asemel pole tsingitud osi!
- Ruutjalad
- Joonistatud toru
- 10 cm pritsmekaitsega
- Tugevdatud põllega
- Laineline lauadisain
Üksikasjaliku info saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 900 mm (+50 mm pritsmepaneel) |
| Laius | 1200 mm |
| Kaal | 17,6 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Alumine riiul | Jah |
| Kauss (asend) | Vasak |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 tõmmatud kauss |
| Pritsmekaitse / Äär | 50 mm |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
| Mõõtmed (kraanikausi kauss) | 450x450x250 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Algne hind oli: 274,61 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Algne hind oli: 932,75 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Algne hind oli: 330,68 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Algne hind oli: 450,59 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
