500 tk Komposteeritavad Kohvitopsid Kahekordse seinaga 8oz/237ml Pruun kujundusega | Adexa PCDW8B
EAN: 5056850800555
Algne hind oli: 89,17 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (ei sis. KM)
Ühekordsed kohvitopsid, valmistatud PE (polüetüleeniga) kaetud paberist, mis tagab väga tugeva niiskuse- ja rasvakindluse.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Kõrgus | 90 mm |
| Kaal | 6,1 kg (500 tk) |
| Tüüp | Topeltsein |
| Mahutavus | 8oz/237ml |
| Materjal | PE (polüetüleen) kaetud paber |
| Värv | Tumepruun mustriga |
| Paksus | 250gsm+320gsm+18PE |
| Diameeter (põhi) | 55 mm |
| Läbimõõt (ülemine) | 80 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
10-tolline mittenakku sügav pitsapann | Adexa DPP10N
In stock
Algne hind oli: 29,49 €.10,81 €Current price is: 10,81 €. (ei sis. KM)10-tolline sügav pitsa pann | Adexa DPP10
In stock
Algne hind oli: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)2-ühes Pitsalõikur ja Serveermislabidas Roostevabast Terasest | Adexa WHK057
In stock
Algne hind oli: 11,96 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Eksklusiivne padjapüür valge 100% puuvill 40x60cm 300TC | Siexa PCC4060W
In stock
Algne hind oli: 12,03 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Elektriline Bain Marie Kapiga 1Xgn1/1 + 2Xgn1/2 5Kw 700Mm Sügavus | Adexa Heb709A
In stock
Algne hind oli: 2815,37 €.1210,62 €Current price is: 1210,62 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Maitseaine-/Kastmepump-Dispenser 4X2-Liitrine Roostevaba Teras | Adexa Nhp004
In stock
Algne hind oli: 426,17 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Põlvepadi Bambus Memoryfoam 25x24cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Algne hind oli: 23,40 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tasapind 3 külge ülespoole 1200x400x254mm roostevaba teras | Adexa WSW400120B
In stock
Algne hind oli: 179,38 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (ei sis. KM)Squeeze-kastmepudelid 341ml/12oz Kollane | Adexa WQSB12WY
In stock
Algne hind oli: 2,54 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja Digitaalne 1 sahtligne GN1/1 | Adexa WHBWD01
In stock
Algne hind oli: 723,86 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
