Vitriinkülmik Ümar eesmine osa 3 riiulit 700x700x1300mm Roostevaba teras ja must | Adexa HL700S3
EAN: 5056850801989
Algne hind oli: 2029,80 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 1300 mm |
| Laius | 700 mm |
| Kaal | 110kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 220 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 305W |
| Rattad | 4 |
| Riiulid | 3 reguleeritavat |
| Materjal | Roostevaba teras ja karastatud klaas |
| Värv | Mustad küljed / roostevabast terasest esikülg |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2°C kuni +10°C |
| Valgustus | LED |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
