Eelloputusdush segistiga Laua peale paigaldatav Pööratav käepide Üks auk Topeltühendus Kõrgus 650mm Auk 30mm Roostevaba teras | Adexa 6802A08
EAN: 5056850812824
Algne hind oli: 460,40 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)
Professionaalne ja äärmiselt vastupidav eelpihustussüsteem, ideaalne toitlustusasutustele, kommertsköökidele, restoranidele ja hotellidele.
- Seinale paigaldatav tüüp
- Kahekordne sissevool (kuum ja külm vesi)
- Raskeveokite roostevabast terasest konstruktsioon
| Kõrgus | 650 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Topelt auk / Topelt sisselõige |
| Versioon | Plaadi paigaldus |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kraan | Jah |
| Diameeter | Ø30 mm (valamu auk) |
| Mõõtmed | Post: 360 mm / Voolik: 380 mm / Vedru: 270 mm |
| Sissevõtt | G1/2 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Algne hind oli: 330,68 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Algne hind oli: 422,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
