Kaubanduslik induktsioonpliit 5kW 3-faasiline | Adexa C08D
EAN: 5056850815115
Algne hind oli: 542,33 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 500 mm |
| Kõrgus | 195 mm |
| Laius | 405 mm |
| Kaal | 8,6 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 380-400V / 3 faasi |
| Võimsus | 5000W |
| Materjal | Roostevaba teras & poleeritud must kristallplaat |
| Mõõtmed (plaat) | 300×300 mm |
| Temperatuur | +60°C kuni +240°C |
| Programmid | 9 temperatuuri- ja võimsustaset |
| Kontrollid | Nupp |
| Taimer | 0 kuni 240 minutit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Rippuv Konsool Ribaküttekeha, Valgustuse ja Kettidega 900mm | Adexa XDHHB900N
In stock
Algne hind oli: 374,52 €.151,24 €Current price is: 151,24 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja 1 sahtel 1kW | Adexa HW81
In stock
Algne hind oli: 719,21 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
