Käsitsi valmistatud topeltvalamu 865x430x200mm roostevabast terasest R20 pealmine/montaaživaba paigaldus | Adexa 204040D
EAN: 5056465013814
Algne hind oli: 257,37 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)
Ühendades funktsiooni ja esteetilise disaini, täiustab see kvaliteetne valamu iga köögi sisekujundust! Valamu on lihtne paigaldada ning komplektis on pistik ja äravoolutoru.
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 440 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Laius | 865 mm |
| Kaal | 8kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Pealtpaigaldus või altpaigaldus |
| Materjal | Roostevaba teras (AISI 304) |
| Kaasas | Pistik ja äravoolutoru |
| Valamu kausid | 2 |
| Paksus | 0,8 mm |
| Mõõtmed (kauss) | 400x400x195mm+400x400x195mm |
| Nurgakaar | R20 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
10-tolline mittenakku sügav pitsapann | Adexa DPP10N
In stock
Algne hind oli: 29,49 €.10,81 €Current price is: 10,81 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Elektriline Bain Marie Kapiga 1Xgn1/1 + 2Xgn1/2 5Kw 700Mm Sügavus | Adexa Heb709A
In stock
Algne hind oli: 2815,37 €.1210,62 €Current price is: 1210,62 €. (ei sis. KM)Elektriline keedupind 4 plaati 7,0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Algne hind oli: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (ei sis. KM)Gaas-Grill 1 Tsoon 4,8 Kw Lauapealne | Adexa Hotmax 600 Ggl604
In stock
Algne hind oli: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)Läbipaistvad pigistatavad kastmepudelid 341ml/12oz | Adexa WQSB12WC
In stock
Algne hind oli: 2,48 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (ei sis. KM)Munakeetja Roostevaba teras 6 hoidjat | Adexa EEBS6
In stock
Algne hind oli: 275,55 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Prügikasti Kapp Roostevaba Teras | Adexa Wrsb7070H
In stock
Algne hind oli: 807,02 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tasapind 3 külge ülespoole 1200x400x254mm roostevaba teras | Adexa WSW400120B
In stock
Algne hind oli: 179,38 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (ei sis. KM)Squeeze-kastmepudelid 341ml/12oz Kollane | Adexa WQSB12WY
In stock
Algne hind oli: 2,54 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja Digitaalne 1 sahtligne GN1/1 | Adexa WHBWD01
In stock
Algne hind oli: 723,86 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Ventilatsioonikubu põhja filter ja premium võrkfilter käepidemega roostevaba teras/alumiinium 500x250x40mm | Adexa DCF50254SM
In stock
Algne hind oli: 67,88 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)
