Kaubanduslik induktsioonpliit Lauapealne või põrandale paigaldatav 4 x 3,5 kW | Adexa CX140A
EAN: 5056850815177
Algne hind oli: 1407,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 650 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Laius | 770 mm |
| Kaal | 42,6 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 380-400V / 3 faasi x 2 |
| Võimsus | 4 x 3500W |
| Jalad | 4 reguleeritavat |
| Materjal | Roostevaba teras & poleeritud must kristallplaat |
| Mõõtmed (plaat) | 4 x 280×280 mm |
| Temperatuur | +60°C kuni +240°C |
| Programmid | 10 temperatuuri- ja võimsustaset |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Taimer | 0 kuni 240 minutit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit GN1/1 Roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301BE
In stock
Algne hind oli: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Lauapealne friikartulite anum Roostevabast Terasest | Adexa FFS01A
In stock
Algne hind oli: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Vürtside Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 3Xgn1/9-100Mm Panne Ning Kaanega Peaosasid | Adexa Chrlf04B2
In stock
Algne hind oli: 278,56 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
