Kaubanduslik külmik 120 liitrit 2 riiulit Must & Roostevaba teras Lame esiosa | Adexa CW120
EAN: 5056465033089
Algne hind oli: 1108,73 €.475,54 €Current price is: 475,54 €. (ei sis. KM)
Professionaalne jahutatud eksponeerimiskülmik, suurepärane kookide ja saiakeste esitamiseks kohvikutes, restoranides või poodides. Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe jahutatud eksponeerimisseade. Täiuslik lauapinna külmik äriliseks kasutamiseks.
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 568 mm |
| Kõrgus | 686 mm |
| Laius | 702 mm |
| Kaal | 58kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 120 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 220W |
| Riiulid | 2 |
| Värv | Mustad küljed |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +12°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Valgustus | LED |
| Võimsuse tarbimine | 1019 kWh/aastas |
| Ekraani pindala (m²) | 0,95 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
