Kaubanduslik filtrikohvimasin Käsitsi täidetav 2×2 liitrine termos | Adexa DRV386
Algne hind oli: 1028,78 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse filterkohvimasinaga. See toitlustuseks mõeldud käsitsi täidetav masin on loodud avalikes kohtades, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistamist lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorites, konverentsiruumides, klubides, baarides ja restoranides. Moodsa voolujoonelise disainiga toob see kaubanduslikele kohvimasinatele täiesti uue mugavuse ja luksuse tunde.
Üksikasjaliku teabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 203 mm |
| Kõrgus | 528 mm |
| Laius | 383 mm |
| Kaal | 12kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 2 x 2 liitrit (termoskannud) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2 x 1900W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 1 termospott |
| Tootmine | Kuni 280 tassi tunnis (30 liitrit) |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Mahutavus (paak) | 2 x 2,2 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutatav Maitseaine Hoidja koos 3xGN1/6-100mm kaanega plastmahutitega | Adexa CHP06B
In stock
Algne hind oli: 97,64 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Kann blenderile Adexa E5 | Adexa E5JUG
In stock
Algne hind oli: 151,14 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kohvikann 1,8 liitrit roostevabast terasest põhjaga | Adexa VP0065
In stock
Algne hind oli: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Polükarbonaadist mõõtekann, 1 liiter, tugev | Adexa QY0311003
In stock
Algne hind oli: 11,72 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest kohvifiltri hoidja Adexa kohvimasinatele | Adexa CFS01
In stock
Algne hind oli: 56,78 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Valamu segisti kokkukäiv kraaniga, roostevaba teras, ühe hoovaga | Adexa STFR01
In stock
Algne hind oli: 111,65 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Veiniklaasi hoidik hõbedane seinamudel Pikkus 400 mm 4 veiniklaasi | Adexa WGA18500400S
In stock
Algne hind oli: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik kuldne seinale kinnitatav pikkus 300 mm 15 veiniklaasi | Adexa WGA58500300G
In stock
Algne hind oli: 57,17 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik, kuldne, seinale kinnitatav, pikkus 300 mm, 3 veiniklaasi | Adexa WGA18500300G
In stock
Algne hind oli: 23,14 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)
