Premium pitsaahi 2 kambriga Mahutavus 12 x 35 cm pitsat Elektriline Must esipaneel | Adexa PEF105702SEB
EAN: 5056850821376
Algne hind oli: 8936,14 €.3805,02 €Current price is: 3805,02 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 950 mm (1140 mm koos kaablitega, kui uks on avatud) |
| Kõrgus | 760 mm |
| Laius | 1370 mm |
| Kaal | 250kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 12 x 350 mm pitsat |
| Toiteallikas | 400V / 3 faasi |
| Võimsus | 16000W |
| Materjal | Roostevaba teras ja värvitud teras |
| Kaasas | Ventilatsioonikapp ja alus müüakse eraldi |
| Värv | Must esikülg |
| Temperatuur | +85°C kuni +455°C |
| Kontrollid | Analoog |
| Kambrit | 2 |
| Mõõtmed (kamber) | 2 x 1050x700x150 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Kastmekonteineri Hoidja Kaanega, Sisaldab 4 Anumad, Roostevaba Teras | Adexa Chf04
In stock
Algne hind oli: 90,16 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidik, sisaldab 3xGN1/6-100 mm anumaid ja klapklappe | Adexa CHD03APCFL
In stock
Algne hind oli: 154,86 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Sisaldab 3X Gn1/4-100Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Che03A
In stock
Algne hind oli: 192,72 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)maitseainete hoidja koos 4xGN1/6-100mm pannide ja klapplukkudega | Adexa CHD04APCFL
In stock
Algne hind oli: 171,83 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Mikseri otsik planetaarmikserile 10 liitrit | | Adexa B10-LB
In stock
Algne hind oli: 86,62 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (ei sis. KM)Pitsasõel 10"/25cm | Adexa PS25
In stock
Algne hind oli: 11,56 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
