Premium pitsaahi 1 kambri mahutavus 6 x 35 cm pitsat Elektriline Must esipaneel | Adexa PEF10570SEB
EAN: 5056850821352
Algne hind oli: 4464,81 €.1902,46 €Current price is: 1902,46 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 950 mm (1140 mm koos kaablitega, kui uks on avatud) |
| Kõrgus | 380 mm |
| Laius | 1370 mm |
| Kaal | 125kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 6 x 350 mm pitsat |
| Toiteallikas | 400V / 3 faasi |
| Võimsus | 8000W |
| Materjal | Roostevaba teras ja värvitud teras |
| Kaasas | Ventilatsioonikapp ja alus müüakse eraldi |
| Värv | Must esikülg |
| Temperatuur | +85°C kuni +455°C |
| Kontrollid | Analoog |
| Kambrit | 1 |
| Mõõtmed (kamber) | 1050x700x150 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
14-tasapinnaga Pannivirnastamisriiul | Adexa Wpr014
In stock
Algne hind oli: 77,51 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)30-liitrise planeetmikseri taignakonks | | Adexa B30-DH
In stock
Algne hind oli: 169,64 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)9-tolline mittenakkuv sügav pitsapann | Adexa DPP09N
In stock
Algne hind oli: 16,15 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Elektriline Pitsaahi 4 pitsat 8'' | Adexa HEP1ST
In stock
Algne hind oli: 409,22 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik elektripitsaahi 2 kambriga 400x400mm 350°C mehaanilised juhtnupud 3.9kW 230V | Adexa PS4412
In stock
Algne hind oli: 663,44 €.285,28 €Current price is: 285,28 €. (ei sis. KM)Kuivainete konteiner käru roostevaba teras 600x600x600mm | Adexa FT6060S
In stock
Algne hind oli: 587,04 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (ei sis. KM)Lehtvispel planeetmikserile 20 liitrit | | Adexa B20-LB
In stock
Algne hind oli: 122,75 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Pitsaahi Elektriline 1 kamber 4 pitsat x 30cm 500°C Mehaanilised juhtnupud 8.4kW 400V | Adexa BSD101500610
In stock
Algne hind oli: 1347,23 €.579,31 €Current price is: 579,31 €. (ei sis. KM)Pitsaahi Elektriline 1 kamber 500×500 350°C Mehaanilised juhtimisseadmed 4.2kW 220V | Adexa BSD101500500
In stock
Algne hind oli: 1512,34 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)Pizza lett 3-ukseline külmutatud letipind 6xGN1/4, sügavus 700mm | Adexa PZ14+PT14
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Professionaalne spiraalne taignasegaja 40 liitrit Fikseeritud pea Fikseeritud kauss 2 kiirust 230V/1 faas | Adexa SH40
In stock
Algne hind oli: 2054,88 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest segamiskausi käruga koos kausi ja 2 riiuliga 622x457x838mm | Adexa MBXS002
In stock
Algne hind oli: 280,05 €.116,64 €Current price is: 116,64 €. (ei sis. KM)
